دسته ها

آخرین مطالب

گواهینامه افتا

گواهینامه افتا، مدارک مورد نیاز

گواهینامه افتا مدرکی است که توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران (نما) برای شرکت های پیمانکار که در حوزه پشتیبانی IOT، آموزش، عملیاتی و خدمات مدیریتی فعالیت می کنند صادر می گردد. اخیراً از پیمانکاران شرکت های حوزه فعالیت IT جهت حضور در مناقصه درخواست گواهینامه افتا می شود.

دستورالعمل 2009/125/EC

دستورالعمل 2009/125/EC

دستورالعمل 2009/125/EC مربوط به طرح هایی جهت ایجاد چارچوبی برای تنظیم الزامات طراحی زیست محیطی برای محصولات مرتبط با انرژی در تاریخ 21 اکتبر سال 2009 میلادی توسط پارلمان اروپا تدوین شد. محصولات ساخته شده که مرتبط با مسائل زیست محیطی هستند باید از دستورالعمل 2009/125/EC پشتیبانی کنند.
اما دستورالعمل 2009/125/EC چیست؟ و سازندگان چه دستگاه هایی باید دستورالعمل 2009/125/EC را رعایت نمایند.

چرا پیاده سازی QMS مفید است؟

چرا پیاده سازی QMS مفید است

چرا پیاده سازی QMS مفید است؟ این سوالی است که اغلب شما در ذهن خود دارید.
یا اینکه، چگونه یک الگوی QMS می تواند به کسب و کار کوچک من کمک کند؟
چگونه یک الگوی سیستم مدیریت کیفیت (QMS) می تواند به کسب و کار کوچک شما کمک کند؟ یک الگوی سیستم مدیریت کیفیت به طور خاص طراحی شده است تا پیاده سازی را برای شما سریعتر و آسان تر کند.

دستورالعمل رسیدگی به شکایت مشتری

دستورالعمل رسیدگی به شکایت مشتری

این استاندارد بین المللی ، راهنمایی است برای طراحی و پیاده سازی یک فرآیند ثمربخش و کارا جهت رسیدگی به شکایت مشتری برای تمام انواع فعالیت های تجاری و یا غیر تجاری از جمله آنهایی که مرتبط با تجارت الکترونیک هستند. استاندارد ایزو 10002 جهت استفاده یک سازمان و مشتریان ، شاکیان و دیگر طرف های ذینفع می باشد.

نحوه پیاده سازی ایزو 45001

نحوه پیاده سازی ایزو 45001

نحوه پیاده سازی ایزو 45001، پیاده سازی ایزو 45001، مراحل پیاده سازی ایزو 45001، روش پیاده سازی ایزو 45001 یا دانلود مستندات ایزو 45001. آیا شما این کلمات را توسط موتور جستجوگر گوگل سرچ می کنید؟
استاندارد ISO 45001 توسط سازمان بین المللی ISO سال 2018 میلادی منتشر شد. این استاندارد جایگزین OHSAS 180001 شده و سازمان ها می بایست اقدام به پیاده سازی ایزو 45001 و اخذ گواهینامه ایزو 45001 نمایند.
برای سازمان هایی که نیاز دارند به گواهینامه معتبر ISO 45001 این سوال به وجود می آید که، نحوه پیاده سازی ایزو 45001 چگونه است؟
تیم فنی شرکت هوداک سیستم فرتاک کلیه مراحل پیاده سازی ایزو 45001 را توسط مقاله فوق مکتوب کرده است.

ایزو 9001 چیست؟

ایزو 9001 چیست؟

ایزو 9001 چیست؟ ISO 9001 مخفف چیست؟ ISO 9001 استاندارد بین المللی برای ایجاد یک سیستم مدیریت کیفیت (QMS) است که توسط ISO (سازمان بین المللی استانداردسازی) منتشر شده است. این استاندارد اخیراً در سال 2015 به روز شده است و به آن ISO 9001:2015 می گویند. برای انتشار و به روز رسانی، ISO 9001 باید مورد توافق اکثریت کشورهای عضو قرار می گرفت تا به یک استاندارد بین المللی شناخته شده تبدیل شود، به این معنی که توسط اکثر کشورهای جهان پذیرفته شده است.

اخذ گواهینامه صلاحیت اداره کار

اخذ گواهینامه صلاحیت اداره کار

اخذ گواهینامه صلاحیت اداره کار، اخذ گواهینامه تایید صلاحیت پیمانکاری، گواهی صلاحیت از اداره کار، صفر تا صد اخذ گواهینامه تایید صلاحیت پیمانکاری یا شرایط اخذ گواهینامه تایید صلاحیت از اداره کار، چالش های پیمانکاران برای دریافت مجوز اداره کار و حضور در مناقصات می باشد.
ما سعی می کنیم در این مقاله صفر تا صد نحوه اخذ گواهینامه صلاحیت اداره کار از مدارک مورد نیاز تا پیگیری جهت صدور گواهینامه را برای شما مکتوب نماییم. اگر شما متقاضی اخذ گواهینامه صلاحیت از اداره کار هستید با مطالعه این مقاله می توانید به درستی مسیر پیش رو تا دریافت این گواهینامه را طی نمایید.

مسیر گرفتن گواهینامه ایزو

گرفتن گواهینامه ایزو

مسیر گرفتن گواهینامه ایزو یا نحوه اخذ گواهینامه ایزو در سالیان اخیر خیلی سخت و پیچیده بوده است. به دلیل اینکه شرکت ها برای اخذ گواهینامه ایزو مجبور به پیاده سازی و رعایت الزامات استاندارد ایزو شده بودند. شاید شما بگویید گرفتن گواهینامه ایزو معتبر زمان زیادی از شما می گیرد و شما را درگیر بروکراسی و برگه بازی همچنین مستندات سازی می کند. ما شما را در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه به گواهینامه ایزو معتبر می رسانیم.
گرفتن گواهینامه ایزو در حال حاضر نمی تواند برای شما طاقت فرسا باشد. پس این مقاله را مطالعه کنید.

ارزیابی خطر ایمنی مواد غذایی

ارزیابی خطر ایمنی مواد غذایی

ارزیابی خطر ایمنی مواد غذایی چیست و چرا استفاده می شود؟ ایمنی غذا بر همه ما تأثیر می گذارد و ما در زندگی روزمره خود به طور طبیعی می خواهیم از غذاهایی که سلامت ما را به خطر می اندازند اجتناب کنیم. چه کسی ارزیابی می کند که چه چیزی برای خوردن ایمن است و چه چیزی نیست؟ تصمیمات آنها بر چه اساسی است؟ با نگاهی دقیق تر به فرآیندهای ارزیابی ریسک می توان توضیح داد. ارزیابی خطر یک غذا یا ماده شامل شناسایی و شناسایی خطر، ارزیابی قرار گرفتن در معرض و شناسایی خطر است.

مشاور اخذ گواهینامه ایزو

مشاور اخذ گواهینامه ایزو

اگر نمی خواهید هزینه زیادی برای داشتن گواهینامه ایزو انجام بدهید یا برای اخذ گواهینامه ایزو زمان کوتاهی دارید، شما می توانید از مشاور ایزو ما استفاده کنید و در کمترین زمان با حداقل هزینه گواهینامه ایزو معتبر را دریافت کنید.
ممکن است سازمان شما ریسک اینکه گواهینامه ایزو دریافتی توسط مسئول مناقصه تایید نگردد، را قبول نکند. شما می توانید گواهینامه ایزو یی را که توسط ما صادر شده برگردانید و هزینه پرداخت شده را دریافت کنید.
جهت مشاوره اخذ گواهینامه ایزو با ما در ارتباط باشید.
با تیم مشاور ایزو ما فرآیند اخذ گواهینامه ایزو را برای سازمان خود تسهیل کنید.

Call Now Button