اطلاعات کاربردی

نمونه گواهینامه ها

خرید گواهینامه ایزو معتبر

خرید گواهینامه ایزو معتبر درخواست برخی از شرکت های پیمانکاری یا شرکت های بازرگانی است.شرکت ها و سازمان ها جهت حضور در مناقصات یا صادرات محصول نیاز به دریافت و ارائه گواهینامه ایزو دارند. مهمترین خواسته اینگونه از متقاضیان خرید گواهینامه ایزو معتبر از مراجع معتبر صدور گواهینامه ایزو است.

خرید و فروش گواهینامه ایزو در ایران به امری بدیهی تبدیل شده است. طی سالیان اخیر مراجع بیشماری در ایران به وجود آمده که اقدام به صدور گواهینامه ایزو می کنند. این اتفاق خرید گواهینامه ایزو معتبر را برای متقاضیان بسیار راحت تر از گذشته کرده است. سال های گذشته تعداد نهادهای صادر کننده ایزو انگشت شمار بوده و متقاضی جهت اخذ ایزو مجبور به انتخاب یکی از آنها بوده است. به طبع هزینه اخذ گواهینامه ایزو همچنین روند دریافت ایزو در گذشته فرسایشی و سخت تر بوده است.

ولی امروزه با توجه به ایجاد نهادهای صادر کننده گواهینامه ایزو که بعضا به 30 شرکت هم میرسند امر خرید گواهینامه ایزو معتبر بسیار آسان تر از گذشته شده است.حال تنها دغدغه متقاضیان خرید گواهینامه ایزو پیدا کردن مرجعی است که حداقل اعتبار را داشته باشد و گواهینامه ایزو اخذ شده توسط کارفرما تایید گردد. لذا بدیهی است متقاضی دنبال مراجعی باشد که بتوانند اقدام به خرید گواهینامه ایزو معتبر در کمترین زمان ممکن نماید.

ما از طریق این مقاله به شما مشاوره می دهیم برای انتخاب مرجع صدور جهت خرید گواهینامه ایزو معتبر چه روندی را باید طی نمایید. پرداخت کمترین هزینه و همچنین صدور گواهینامه ایزو در کمترین زمان در نهایت خرید گواهینامه ایزو معتبر موضوع این مقاله است.

شرایط خرید گواهینامه ایزو معتبر:

خرید گواهینامه ایزو معتبر یا اخذ فوری گواهینامه ایزو درخواست متقاضیانی است که جهت حضور در مناقصات دولتی یا برای صادرات محصول به استاندارد ایزو نیاز پیدا می کنند. به توجه به تعدد مراجع صادر کننده گواهی نامه ISO که طی سالیان اخیر در ایران به وجود آمده دریافت گواهینامه ایزو برای متقاضیان راحت تر شده است. اما مهمترین چالش متقاضیان یافتن مرجعی است که گواهینامه ایزو معتبر صادر نماید.

خرید گواهینامه ایزو معتبر سالیان گذشته به هیچ عنوان امکان پذیر نبوده است. متقاضیان اخذ ایزو ابتدا می بایست الزامات استاندارد ایزو را در سازمان خود استقرار می دادند. سپس توسط یک تیم ممیزی حسابرسی از سازمان انجام می شده و در صورت تایید مرجع صدور گواهینامه ایزو را صادر می کرده است. این مقدمات جهت دریافت ایزو باعث می شده شرکت ها مدت زمان طولانی درگیر پیاده سازی و استقرار ایزو شوند و از همه مهمتر هزینه های بسیار سنگینی برای اخذ ایزو انجام می شده است.

در حال حاضر نهادها و شرکت های مشاوره ای همچون هوداک سیستم فرتاک در ایران به وجود آمده اند که برای متقاضیان دریافت گواهینامه ISO, HSE و حتی گواهینامه CE  (استاندارد اتحادیه اروپا) بسیار سود مند بوده است. بنابراین متقاضی بدون دغدغه برای مدت زمان دریافت ایزو همچنین هزینه اخذ ایزو می تواند به راحتی بین مراجع صدور انتخاب بسیاری داشته باشد.

نکته بعدی در مورد شرایط خرید گواهینامه ایزو معتبر سطح اعتباری نهاد صادر کننده ایزو است. برخی از نهادهای صادر کننده اعتبار بین المللی دارند و بیشتر مراجع صادر کننده ایزو فاقد اعتبار بین المللی هستند. بنابراین نحوه استفاده از گواهینامه ایزو همچنین دلیل اخذ ایزو توسط متقاضی بسیار حائز اهمیت می باشد.

خرید گواهینامه ایزو معتبر از مرجع صدور بین المللی:

همانطور که قبلا عنوان شد سطح اعتبار نهاد صادر کننده گواهینامه موضوع مهمی است که به گواهینامه ایزو اعتبار می بخشد. تعداد بیشماری از مراجع صدوری که در ایران فعالیت می کنند اعتبار بین المللی ندارند، بنابراین گواهینامه ایزو صادر شده فاقد اعتبار بین المللی است. چنانچه متقاضی خرید گواهینامه ایزو معتبر برای صادرات محصول یا حضور در مناقصات بین المللی درخواست اخذ ایزو دارد، پیشنهاد می شود از مراجع بین المللی گواهینامه ایزو دریافت کند. و چنانچه جهت برندینگ یا حضور در مناقصات داخلی درخواست خرید گواهینامه ایزو معتبر را دارید از مراجع خصوصی که در ایران هستند می توانید جهت اخذ ایزو اقدام نمایید.

برای برخی از متقاضیان سوال به وجود می آید که فرق بین مراجع بین المللی با مراجع خصوصی داخل ایران چیست؟ در حال حاضر زمانیکه متقاضی با مرجع صادر کننده ایزو ارتباط می گیرد تمامی مراجع ادعا می کنند گواهینامه ایزو معتبر صادر می کنند. با توجه به قیمت های متفاوت اعلام شده توسط شرکت ها همچنین عنوان شدن نام های مختلف تحت اعتبار کشورهای متفاوت این سوال برای متقاضی به وجود می آید.

برخی از نهادهای صادر کننده ایزو تحت اعتبار سازمان استاندارد کشور خودشان و در نهایت مورد تایید انجمن اعتبار دهنده بین المللی IAF هستند. لذا گواهینامه اخذ شده داخل سایت IAF رجیستری می شود و مورد تایید کلیه کشورهای بین الملل می باشد. بنابراین هم گواهینامه ایزو و هم نهاد صادر کننده ایزو دارای اعتبار بین المللی هستند. برخی از مراجع که تعداد بیشماری هم هستند اعلام می کنند گواهینامه ایزو بین المللی صادر می کنند. منتها نهاد صادر کننده ایزو فاقد اعتبار بین المللی است، بنابراین گواهینامه ایزو صرفا مصرف داخلی نهایتا کشورهای اطراف ایران را دارد.

چنانچه جهت خرید گواهینامه ایزو معتبر نیاز به مشاوره دارید با گروه سیستم فرتاک ارتباط برقرار نمایید. مشاوران ما در کمال آرامش و صداقت شما را راهنمایی می کنند برای انتخاب نهاد صادر کننده شما را راهنمایی می کنند.

تفاوت بین نهاد صادر کننده ایزو بین المللی و خصوصی:

با توجه به اینکه تمامی مراجع عنوان می کنند گواهینامه ایزو معتبر صادر می کنند و هر یک قیمت های متفاوتی جهت صدور ایزو اعلام می کنند، متقاضی سر درگم شده که چه مراجعی با صداقت صحبت می کند. لذا برای متقاضی اولین پرسشی که به وجود می آید اینکه تفاوت بین نهاد صادر کننده ایزو بین المللی با مراجع خصوصی چیست. بنابراین با مطالعه این چند خط به راحتی می توانید متوجه شوید تفاوت بین ایزو بین المللی و ایزو فیک را، لذا خرید گواهینامه ایزو معتبر برای شما آسان تر می شود.

مرجع صادر کننده ایزو اختصارا CB نامیده می شود، CB ها توسط سازمان بالا دستی احراز صلاحیت و مجوز صدور گواهینامه ایزو دریافت می کنند. عموما سازمان های اعتبار دهنده به CB، سازمان استاندارد کشورهای عضو انجمن IAF هستند. بنابراین برای استعلام اعتبار مرجع صادر کننده ایزو باید ابتدا وارد سایت IAF شوید. سپس اطلاع پیدا کنید CB توسط چه کشوری تایید صلاحیت برای صدور گواهی نامه ISO شده است. سپس نام کشور اعتبار دهنده و سازمان اعتبار دهنده به CB را در سایت IAF ردیابی کنید. چنانچه سازمان اعتبار دهنده که توسط IAF تایید شده نام CB را در سایت خود تایید نماید یعنی گواهینامه ایزو دریافت شده دارای اعتبار بین المللی است. جهت توضیحات تکمیلی ارتباط برقرار نمایید.

اغلب CB های اعتبار بین المللی ندارند ولی به متقاضیان خرید گواهینامه ایزو معتبر اعلام می کنند گواهینامه صادر شده دارای اعتبار بین المللی است. عموم CB ها اعلام می کنند گواهینامه ایزو از کشور انگلستان، آلمان، ایتالیا و کانادا صادر و تایید می شود. برخی فراتر حرکت کرده و اعلام می کنند گواهینامه توسط وزارت صنایع معادن یا در سایت ASCB تایید می شود. در حالی که در تیتر بالا مکتوب شد باید حتما گواهینامه توسط سازمان استاندارد تایید و در سایت IAF قابلیت رجیستری داشته باشد.

مراجع صادر کننده گواهینامه ISO که غیر IAF باشند اصطلاحا CB های خصوصی عنوان می شوند.

سیستم فرتاک لیست شرکت های CB در ایران
چطور از CB معتبر گواهینامه ایزو معتبر بخریم:

مهمترین معظم درخواست کنندگان خرید گواهینامه ایزو معتبر مدت زمان صدور گواهینامه و هزینه های بالا جهت اخذ گواهینامه ایزو است. بنابراین متقاضیان بیشتر دنبال نهادهایی هستند که در مدت زمان کوتاهی و با کمترین هزینه ممکن اقدام به خرید گواهینامه ایزو معتبر نمایند. اولین موضوعی که برای خرید گواهینامه ایزو معتبر باید توسط متقاضی اهمیت داشته باشد اینکه هدف از گرفتن گواهینامه ایزو چیست.

اغلب مشتریان خرید گواهینامه ایزو معتبر در ایران شرکت های پیمانکاری هستند که جهت حضور در مناقصه یا بالا بردن اعتبار شرکت اقدام به دریافت گواهی نامه ISO می کنند. برخی از این شرکت ها صرفا مناقصات داخلی دارند و در مناقصه بین المللی حضور ندارند. بنابراین دنبال مرجع صدور گواهینامه ایزو هستند تا طی چند روز و با مبلغ اندکی گواهینامه ایزو بگیرند. اما برخی از پیمانکاران مخصوصا پیمانکارانی که حوزه فعالیت نفت و گاز دارند به دلیل حضور در مناقصات بین المللی نیاز به اخذ ISO معتبر دارند.

طی مطالب بالا عنوان شد شرکت هایی که در زمینه ممیزی و صدور گواهینامه ایزو فعال هستند نسبت به سالیان گذشته بیشتر شده اند. ایجاد شرکت های بین المللی که گواهینامه ISO بین المللی صادر می کنند کاملا به نفع متقاضیان خرید گواهینامه ایزو معتبر شده است. بنابراین این امکان به وجود آمده که متقاضی با مبلغ پایین تری و در مدت زمان کمتری بتواند به گواهینامه ایزو بین المللی برسد. جهت خرید گواهینامه ایزو معتبر از CB های بین المللی با مبلغ پایین تر و مدت زمان کوتاه تر با مرکز ارتباط برقرار نمایید.

اخذ فوری و ارزان گواهینامه ایزو معتبر:

اخذ فوری و ارزان گواهینامه ایزو معتبر درخواست اکثر شرکت های پیمانکاری است. شرکت های پیمانکاری صرفا برای حضور در مناقصات یا بالا بردن اعتبار شرکت اقدام به خرید گواهینامه ایزو معتبر می کنند. مدت زمان صدور گواهینامه ایزو برای این متقاضیان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این متقاضیان می توانند به دو طریق اقدام به خرید ایزو نمایند.

CB های خصوصی که اغلب اعلام می کنند گواهینامه ایزو معتبر صادر می کنند بهترین گزینه برای اخذ فوری و ارزان گواهینامه ایزو است. فقط باید متقاضی دقت داشته باشد از CB اقدام به خرید ایزو نماید که کمترین هزینه را اعلام کند و به نوعی شناخته شده برای سازمان های مناقصه گر باشد. برخی از CB ها بلحاظ اینکه چندین سال در بحث صدور گواهینامه ایزو فعالیت می کنند شناخته شده و گواهینامه صادر شده توسط آنها مورد تایید است. بنابراین متقاضیان چنانچه از این مراجع اقدام به اخذ ایزو نمایند برای مناقصه مورد تایید است.

یکی از این مراجع که متقاضی می تواند اقدام به خرید ایزو نماید EGScert انگلستان است. EGS مرجع صادر کننده که اصطلاحا عنوان می شود انگلیس می باشد و بلحاظ ساختار سازمانی و برند شدن در ایرن و کشورهای اطراف، گواهینامه ایزو صادر شده مورد تایید می باشد. متقاضیان می توانند از EGS انگلستان با هزینه کم و در مدت زمان کوتاه اقدام به خرید گواهی نامه ایزو ارزان و فوری نمایند.

مزایای اخذ گواهینامه ایزو توسط شرکت سیستم فرتاک:

شرکت های بیشماری هستند که در زمینه صدور گواهینامه ایزو، استقرار الزامات سیستم مدیریت ایزو همچنین ممیزی، حسابرسی و صدور ایزو فعالیت می کنند. هر یک از این شرکت ها سعی می کنند خدمات متفاوتی به مشتریان ارائه دهند و سعی در جذب مشتری بیشتری دار ند. ارائه تندیس مدیران برتر، ارائه گواهینامه مدیران برتر، ارائه گواهینامه مدیریتی رایگان، ارائه گواهی نامه IMS رایگان، ارائه مستندات رایگان و حتی ارائه قاب شکیل همراه با گواهینامه جزو خدمات ارائه شده شرکت ها جهت جذب مشتری ایزو است.

شرکت هوداک سیستم فرتاک که در زمینه مشاوره و استقرار الزامات ایزو همچنین کارسازی صدور گواهینامه ایزو فعالیت می کند می تواند بهترین گزینه جهت انتخاب اخذ ایزو برای مشتریان باشد. اینکه چرا شرکت هوداک سیستم فرتاک را برای خرید گواهینامه ایزو معتبر انتخاب کنیم به موارد مطروحه عنوان شده در زیر برمی گردد.

 • مشاوره رایگان جهت انتخاب مرجع صادر کننده گواهینامه ایزو.
 • مشاوره رایگان جهت استقرار الزامات سیستم مدیریت ایزو.
 • پیاده سازی سیستم مدیریت ایزو در سازمان ها به صورت رایگان.
 • اخذ گواهینامه ایزو در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ممکن.
 • عودت گواهینامه ایزو دریافت شده در صورتیکه کارفرما به هر دلیلی اعتبار گواهینامه را رد نماید.
 • سوئیچ نمودن گواهینامه ایزو دریافت شده از مراجع خصوصی به سمت نهادهای معتبر اروپایی.
 • ارائه گواهینامه همراه با مستندات و قاب شکیل.
 • ارائه گواهینامه مدیریتی رایگان شامل تقدیر نامه و لوح سپاس سازمانی.
 • ارائه تندیس مدیران برتر.
 • ارائه گواهینامه IMS رایگان.
 • ارائه گواهینامه EFQM رایگان در صورت دریافت سه استاندارد ISO9001, ISO 14001 و ISO 45001.
 • ارائه خدمات ممیزی رایگان در صورت نیاز سازمان به حسابرسی.

مهمترین نکته اینکه شعار شرکت سیستم فرتاک این هست که، در صورتیکه متقاضی شرکتی به صورت مستند اعلام نماید که قیمت گواهینامه کمتر از پیش فاکتور ارائه شده شرکت سیستم فرتاک باشد، شرکت سیستم فرتاک به صورت رایگان گواهینامه را برای متقاضی صادر می کند.

تصویر IAF انجمن اعتبار دهنده بین المللی

بیشتر بخوانیم:

اخذ فوری و ارزان گواهینامه CE

شرایط دریافت گواهینامه ایزو

لیست شرکت های CB در ایران

 

برچسب ها: خرید گواهینامه ایزو معتبر، خرید ایزو، خرید گواهینامه ایزو، خرید و فروش گواهینامه ایزو بین المللی، اخذ ایزو معتبر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button