دسته ها

آخرین مطالب

اخذ-گواهینامه-ISO-9001

صدور گواهینامه ایزو 9001

صدور گواهینامه ایزو 9001، اخذ گواهینامه ایزو 9001، ISO 9001، مرجع صدور گواهینامه ایزو 9001 یا نهادهای صادر کننده گواهینامه ایزو 9001 بیشترین سرچ گوگل توسط متقاضیان ایزو را دارد.
چرا بیشتر سازمان ها درخواست صدور گواهینامه ایزو 9001 دارند؟
استاندارد ایزو 9001 می تواند برای همه ی کسب و کارها فارغ از نوع فعالیتی که انجام می دهند مناسب باشد. مهم نیست کسب و کار شما چیست. آیا سازمان شما کوچک است یا سازمان بزرگی دارید. یک فروشگاه ماهی فروشی می تواند گواهینامه ایزو 9001 دریافت کند. همینطور یک صنعت بزرگ مثل صنعت خودرو سازی می تواند گواهینامه ایزو 9001 دریافت کند.

اخذ و صدور گواهینامه ISO 10002

گواهینامه ISO 10002

گواهینامه ISO 10002، استاندارد ارتباط با مشتری توسط سازمان بین المللی ISO تدوین و منتشر شده است.
این سند دستورالعمل هایی را برای فرآیند رسیدگی به شکایات مربوط به محصولات و خدمات در یک سازمان را عنوان می کند.
فرآیندهای استاندارد ISO 10002 شامل، برنامه ریزی، طراحی، توسعه، بهره برداری، نگهداری و بهبود ارائه می باشد.
فرآیند رسیدگی به شکایات توصیف شده برای استفاده به عنوان یکی از فرآیندهای یک سیستم مدیریت کیفیت کلی مناسب است.
توجه به موضوع، عبارات “محصول” و “خدمات” به خروجی های یک سازمان اشاره دارد که برای مشتری در نظر گرفته شده یا مورد نیاز است.

اخذ مدرک-مسئول-ایمنی-

مدرک مسئول ایمنی

دسته ها ویژه صفحه خانه آخرین اخبار مقالات آخرین مطالب تفاوت بین مدرک HSE و مدرک مسئول ایمنی تفاوت بین مدرک HSE و مدرک مسئول

اخذ گواهینامه ISO 10001

گواهینامه ISO 10001 چیست

10001 چیست؟
ISO 10001 شامل وعده هایی است که یک سازمان در مورد رفتار آن به مشتریان داده است. این استاندارد یک چارچوب اثبات شده برای هر سازمانی است، صرف نظر از نوع یا اندازه آن، یا محصولات و خدماتی که ارائه می‌کند، از جمله سازمان‌هایی که کدهای رفتار رضایت مشتری را برای استفاده توسط سایر سازمان‌ها، به منظور افزایش رضایت مشتری طراحی می‌کنند. این سیستم مدیریت کیفیت کدهای رفتار رضایت مشتری را در مورد مشتریان فردی که کالا، اموال یا خدمات را برای مقاصد شخصی یا خانگی خریداری یا استفاده می کنند، ایجاد می کند.
ISO 10001 راهنمایی برای تعیین نیازها و انتظارات مشتری، بهبود ارتباطات مشتری و کاهش شکایات مشتری ارائه می دهد. دستورالعمل های استاندارد ایزو 10001 فقط برای مشتریان خارج از سازمان اعمال می شود و می تواند توسط هر سازمانی بدون توجه به صنعت کاری اعمال گردد.

مراحل اخذ گواهینامه CE چیست

مراحل اخذ گواهینامه CE

مراحل اخذ گواهینامه CE می تواند برای متقاضیان کمی پیچیده، پرهزینه و زمانبر باشد. علامت گذاری CE همینطور مراحل اخذ گواهینامه CE طی شش مرحله و به راحتی برای متقاضیان امکان پذیر می باشد. بنابراین پیشنهاد می شود متقاضیان اخذ CE اورجینال حتما این مقاله را مطالعه نمایند. تولید کنندگان محصول نیاز دارند روند علامت گذاری CE روی محصول را انجام دهند و گواهینامنه CE را دریافت نمایند تا بتوانند مجوز ورود محصولات خود را به اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا دریافت نمایند.
بنابراین مراحل اخذ گواهینامه CE طی مقاله فوق به متقاضی اطلاع رسانی می شود تا متقاضی متوجه شود به راحتی و بدون نیاز به مشاور CE می تواند اقدام به علامت گذاری CE و اخذ گواهینامه CE نماید. مراحل اخذ گواهینامه CE یا علامت گذاری CE شش مرحله می باشد که به شرح زیر است.
1. دستورالعمل(های) CE که در مورد محصول شما اعمال می شود را بیابید.
2. الزامات ضروری محصول خود را بشناسید.
3. تعیین کنید که آیا به گواهی شخص ثالث نیاز دارید یا خیر.
4. مطابقت محصول را ارزیابی کنید.
5. ایجاد و نگهداری اسناد فنی.
6. اعلامیه انطباق و الصاق علامت CE.

نحوه دریافت استاندارد CE

نحوه دریافت استاندارد CE

نحوه دریافت استاندارد CE یا مراحل اخذ گواهینامه سی ای (CE) موضوع چالشی است که اغلب تولیدکنندگان محصول جهت ورود به بازارهای بین المللی درگیر آن هستند. علامت CE درج شده روی محصولات عنوان کننده استاندارد بودن محصول نیست، ولی نشان سی ای مشخص می کند محصول بر اساس استاندارد تعریف شده منطقه اقتصادی اروپا ساخته شده است. برای ورود کالا به منطقه اقتصادی اروپا یا بازارهای بین المللی اخذ گواهینامه CE برای تولید کننده الزام شده است. بنابراین تولیدکنندگان محصول سوالات بسیاری در مورد نحوه دریافت استاندارد CE دارند.
متقاضیان دریافت گواهینامه CE با مطالعه مقاله نحوه دریافت استاندارد CE اطلاعات تکمیلی زیر را به دست می آورند.
– استاندارد CE چیست؟
– دستورالعمل و قوانین اتحادیه اروپا برای اخذ استاندارد CE چیست؟
– نشان CE به چه محصولاتی تعلق می گیرد؟
– نام نهاد صادر کننده گواهینامه استاندارد CE چیست؟
– اعتبار گواهینامه CE چگونه سنجیده می شود؟
– نحوه دریافت استاندارد CE چگونه می باشد؟

شرایط اخذ گواهینامه صلاحیت پیمانکاری اداره کار

گواهینامه صلاحیت پیمانکاری اداره کار

گواهینامه صلاحیت پیمانکاری اداره کار چیست و چه شرکت هایی می توانند گواهینامه تایید صلاحیت پیمانکاری شرکت های خدماتی را دریافت کنند. مدارک لازم جهت اخذ گواهینامه صلاحیت پیمانکاری اداره کار چیست و نحوه دریافت گواهینامه صلاحیت پیمانکاری اداره کار چگونه است.
موضوع اصلی پیمانکاران جهت حضور در مناقصات ارائه گواهینامه صلاحیت پیمانکاری اداره کار و تایید صلاحیت ایمنی اداره کار است. بنابراین اغلب کارفرمایان اطلاعات دقیقی از نحوه اخذ گواهینامه صلاحیت پیمانکاری اداره کار ندارند و سوال های بیشماری جهت دریافت ایم گواهینامه از اداره کار برایشان به وجود می آید.
مقاله گواهینامه صلاحیت پیمانکاری اداره کار (گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی) توسط گروه مهندسین هوداک سیستم فرتاک مکتوب شده است. هدف اصلی تدوین مقاله گواهینامه صلاحیت پیمانکاری اداره کار اطلاع رسانی برای متقاضیانی است که نیاز به اخذ این گواهینامه دارند.
متقاضیان گواهینامه صلاحیت اداره کار با مطالعه دقیق مقاله به اطلاعات جامعی در مورد:
– گواهینامه صلاحیت پیمانکاری اداره کار چیست.
– چه شرکت هایی می توانند گواهینامه تایید صلاحیت پیمانکاری دریافت کنند.
– مدارک لازم جهت اخذ گواهینامه صلاحیت پیمانکاری اداره کار چیست.
– نحوه دریافت گواهینامه صلاحیت پیمانکاری اداره کار چگونه است.

نحوه بررسی اصالت و اعتبار گواهینامه ایزو

بررسی اصالت و اعتبار گواهینامه ایزو

اغلب مراجع صادر کننده گواهینامه ایزو در ایران جزو CB های خصوصی هستند. نهاد های صادر کننده گواهینامه ایزو تماما اعلام می کنند که گواهینامه ایزو صادر شده قابلیت رجیستری در سایت را دارد و اعتبار بین المللی دارد. بنابراین متقاضی خرید گواهینامه ایزو این استنباط را دارد که چون گواهینامه در سایت رجیستری می شود، پس بنابراین اعتبار دارد. برخی از شرکت ها سعی می کنند با اهدای جوایزی همانند تندیس مدیران برتر، گواهینامه مدیریتی رایگان، ثبت نام در موسسه مدیران برتر یا هر هدیه دیگری اعتماد متقاضی ایزو را جذب کنند. این شرکت ها گواهینامه ایزو فیک را به عنوان گواهینامه ایزو اصل به مشتریان خود می فروشند. این گواهینامه ها را به صورت رایگان دریافت کنید.

نشان محصولات CE

محصولات CE

محصولات CE یا محصولاتی که باید نشان CE داشته باشند سوال عموم تولید کنندگان کالا یا محصول است. گواهینامه CE گواهینامه انطباق محصولات با استاندارد اتحادیه اروپا است. گواهینامه CE نشان صادراتی محصول است که برای اکثر محصولات تولیدی که به دنبال بازارهای بین المللی جهت صادرات هستند نیاز است. لذا عموما تولید کنندگان دنبال اخذ نشان سی ای هستند تا بتوانند امور مربوط به صادرات محصول را انجام دهند.
بنابراین پرسش محصولات CE یا محصولاتی که نشان سی ای به آنها تعلق می گیرد چالش بزرگی برای تولید کنندگان کالا یا محصول است. اغلب توسط تولید کنندگان عنوان شده که رقیب ما دارای گواهینامه CE است و نشان CE را روی محصولات خود درج کرده است. بنابراین شرکت درخواست کننده صرف اینکه رقیب دارای نشان CE است درخواست اخذ گواهینامه CE می کند. در حالی که ممکن است اصلا برای محصول دایرکتیوی جهت صدور گواهینامه CE تعریف نشده باشد. حال سوال برای متقاضی به وجود می آید که رقیب چگونه توانسته گواهینامه CE اخذ نماید و روی محصول نشان CE را درج کند.
مقاله محصولات CE توسط گروه مهندسین هوداک سیستم فرتاک تدوین شده و هدف از تدوین مقاله محصولات CE اطلاع رسانی است بابت محصولاتی که به آنها CE تعلق می گیرد. با مطالعه مقاله محصولات CE اطلاعات جامعی در مورد موضوعات عنوان شده در زیر به دست می آورید.
– محصولات CE.
– چگونگی اخذ گواهینامه CE.
– مدارک لازم جهت اخذ گواهی CE.
– اعتبار مدرک CE.
– هزینه اخذ استاندارد CE.
– استعلام کد CE.

مراحل اخذ و دریافت گواهینامه ایزو

مراحل اخذ و دریافت گواهینامه ایزو

دسته ها ویژه صفحه خانه آخرین اخبار مقالات آخرین مطالب مقالات مرتبط لیست شرکت های CB در ایران بررسی اصالت و اعتبار گواهینامه ایزو شرکت

Call Now Button