دسته ها

آخرین مطالب

اخذ گواهینامه CE برای محصول آسانسور

اخذ گواهینامه CE برای محصول آسانسور, صدور نشان CE، نشان سی ای اروپا

اخذ گواهینامه CE برای محصول آسانسور درخواست تولیدکنندگان تجهیزات آسانسور و پله برقی یا وارد کنندگان تجهیزات آسانسور و پله برقی می باشد. عموماً نحوه ی صدور نشان CE و شرایط دریافت نشان استاندارد اروپا برای متقاضیان بسیار مهم است. اینکه EN اروپا مربوط به آساسنسور و پله برقی چیست، دایرکتیو (دستورالعمل) اتحادیه اروپا جهت صادرات مربوط به آسانسور و پله برقی چیست، هزینه اخذ گواهینامه CE برای محصول آسانسور چقدر است و چه مدت زمان می برد جهت دریافت نشان CE مارک.

کد IR دامپزشکی چیست

کد IR دامپزشکی چیست

کد IR دامپزشکی چیست؟، دریافت کد IR چگونه است؟، ایران کد چیست؟، نحوه اخذ کد IR دامپزشکی چگونه است؟ و سوالات این چنینی چالش متقاضیان دریافت کد IR برای صادرات محصولات مرتبط با دامپزشکی می باشد. کارشناسان شرکت “هوداک سیستم فرتاک” مقاله کد IR دامپزشکی چیست را تدوین و مکتوب کرده اند. شما می توانید با مطالعه کامل مقاله فوق جواب کلیه پرسش های خود را مطلع شوید.

گواهینامه ایزو برای کیفیت محصول

گواهینامه ایزو برای کیفیت محصول

گواهینامه ایزو برای کیفیت محصول چیست؟ ایزو 9001 – سیستم مدیریت کیفیت استاندارد بین المللی تدوین شده توسط سازمان بین المللی ISO است که کلیات مربوط به سیستم مدیریت کیفیت را منتشر کرده است. اما گواهینامه ایزو 9001، گواهینامه ایزو برای کیفیت محصول نیست، این اشتباهی است که برخی از تولیدکنندگان دارند.

ارزیابی ریسک در سیستم مدیریت HSE

ارزیابی ریسک در سیستم مدیریت HSE

ارزیابی ریسک در سیستم مدیریت HSE چگونه است؟ ارزیابی ریسک برای استاندارد HSE چیست؟ ارزیابی ریسک سند مکتوبی است که فرآیند سه مرحله ای: شناسایی خطرات در محل کار تحت کنترل شما، ارزیابی خطرات ناشی از این خطر، اتخاذ تدابیر کنترلی برای کاهش خطرات را در بر میگیرد.

صلاحیت ایمنی اداره کار

صلاحیت ایمنی اداره کار و رفاه اجتماعی

صلاحیت ایمنی اداره کار و رفاه اجتماعی چیست و چه مدارکی برای برای دریافت گواهینامه صلاحیت ایمنی نیاز است. این موضوع احتمالاً چالش تمامی شرکت های پیمانکاری است که نیاز دارند وارد مناقصات شوند. زمانی که شما به عنوان پیمانکار وارد یک مناقصه می شوید توسط ارگان های دولتی، دستگاه های اجرایی یا کارفرمایان از شما مدرک صلاحیت ایمنی اداره کار و رفاه اجتماعی را درخواست دارند.

شرایط اخذ رتبه 3 انفورماتیک

شرایط اخذ رتبه 3 انفورماتیک

شرایط اخذ رتبه 3 انفورماتیک چگونه است؟ آیا می توان برای اولین بار رتبه 3 انفورماتیک دریافت کرد؟ ممکن است اینها سوالات شما باشد برای اخذ رتبه انفورماتیک. کارشناسان فنی “شرکت هوداک سیستم فرتاک” توسط مقاله “شرایط اخذ رتبه 3 انفورماتیک” به چالش ها و سوالات متقاضیان پاسخ می دهند. اینکه چه مدارکی برای اخذ رتبه انفورماتیک نیاز است و آیا می توان برای اولین بار اقدام به اخذ رتبه 3 انفورماتیک نمود. همچنین بررسی می کنیم شرایط ارتقاء رتبه انفورماتیک چگونه است.

اخذ CE برای محصولات ساختمانی

اخذ CE برای محصولات ساختمانی

اخذ CE برای محصولات ساختمانی یا دریافت نشان CE اروپا برای محصولات و تجهیزات ساختمانی جهت صادرات به کشورهای اروپایی توسط واحدهای تولیدی تقاضا می شود. مقررات محصولات ساختمانی (CPR) قوانین هماهنگی را برای بازاریابی محصولات ساختمانی در اتحادیه اروپا وضع می کند. مقررات یک زبان فنی مشترک برای ارزیابی عملکرد محصولات ساختمانی ارائه می دهد.

اخذ گواهینامه ایزو برای شرکت های تولیدی

اخذ گواهینامه ایزو برای شرکت های تولیدی

اخذ گواهینامه ایزو برای شرکت های تولیدی یا صدور گواهینامه ایزو برای واحدهای تولیدکننده محصول درخواستی است که توسط متقاضیان اخذ ایزو توسط موتوئر جستجوگر گوگل سرچ می شود. اما چرا باید گواهینامه ایزو دریافت کنید و گواهینامه ایزو برای شرکت های تولید کننده محصول چیست؟

اخذ گواهینامه ایزو برای ورود به وندور شرکت نفت

اخذ گواهینامه ایزو برای ورود به وندور شرکت نفت

اخذ گواهینامه ایزو برای ورود به وندور شرکت نفت توسط شرکت های پیمانکار که در حوزه تامین و تجهیز قطعات، مشاوره و موضوعات مربوط به نفت، گاز و پتروشیمی فعال هستند درخواست می شود. اغلب متقاضیان این سوال را دارند که از کجا گواهینامه ایزو بگیریم که مورد تایید برای ورود به وندور لیست شرکت نفت باشد.

اخذ گواهینامه ایزو بدون ممیزی

اخذ گواهینامه ایزو بدون ممیزی

اخذ گواهینامه ایزو بدون ممیزی یا دریافت گواهینامه ایزو بدون ممیزی موضوع درخواست اغلب متقاضیان گواهینامه ایزو مخصوصاً پیمانکاران برای حضور در مناقصه است. معمولاً پیمانکاران نیاز به اخذ فوری گواهینامه ایزو بدون حضور ممیز دارند. آنها برای تکمیل مدارک و ورود به مناقصه زمان زیادی ندارند، حتی برخی از پیمانکاران وارد مناقصه می شوند و برنده مناقصه می شوند. بنابراین ممکن است مسئول مناقصات از پیمانکار گواهینامه ایزو را درخواست کند و پیمانکار گواهینامه ایزو را نداشته باشد.

Call Now Button