دسته ها

آخرین مطالب

ممیزی ایزو چیست؟, شرح در مقاله

ممیزی ایزو

ممیزی ایزو، این موضوعی است شاید برای متقاضیان اخذ گواهینامه ایزو معتبر ترسناک باشد. اما ما می خواهیم این فرآیند را برای شما خیلی ساده کنیم. ممیزی ISO توسط حسابرسان مرجع صدور گواهینامه و طی یک نوبت یا دو نوبت انجام می شود. این بستگی به تعداد استانداردهای درخواستی، بزرگی یا کوچکی سازمان و تعداد پرسنل شما دارد.

10 اصل مهم GMP چیست؟, شرح در مقاله

10 اصل مهم GMP

شرکت های متقاضی اخذ گواهینامه GMP عموماً سوال دارند مدارک لازم برای صدور گواهینامه GMP چیست؟، ما در این مقاله 10 اصل مهم GMP را جهت پیاده سازی و دریافت گواهینامه GMP بررسی میکنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

کسب و کار چیست؟, 2 نوع کسب کار

کسب و کار چیست؟

کسب و کار به یک نهاد یا سازمان سرمایه گذاری اطلاق می شود که فعالیت های حرفه ای را انجام می دهد. آنها می توانند تجاری، صنعتی یا موارد دیگر باشند. مؤسسات تجاری انتفاعی برای کسب سود تجارت می کنند، در حالی که افراد غیرانتفاعی این کار را برای یک مأموریت خیریه انجام می دهند.

ISO 10668 چیست؟, شرح در تصویر

ISO 10668 چیست؟

ISO 10668 چارچوبی را برای ارزش گذاری برند شامل اهداف، مبانی ارزش گذاری، رویکرد ارزش گذاری، روش های ارزش گذاری، و منبع یابی داده ها و مفروضات با کیفیت مشخص می کند. همچنین روش هایی را برای ارائه گزارش چنین نتایجی از ارزش گذاری برند مشخص می کند.

ISO 29990 چیست؟, شرح در تصویر

ISO 29990 چیست؟

ISO 29990:2010 یک استاندارد مدیریت کیفیت برای ارائه دهندگان خدمات آموزشی و پرورش است. در انجام این کار، استاندارد بر حیاتی ترین دارایی هر موسسه آموزشی تاکید می کند. ISO 29990 بر نیازهای یادگیری واقعی گروه هدف، توسعه محتوای مناسب و ارزیابی یادگیری تمرکز دارد.

استاندارد ایزو رضایت مشتری چیست؟, ISO 10002 و ISO 10004

استاندارد ایزو رضایت مشتری چیست؟

دو استاندارد ایزو 10004 و ایزو 10002 استانداردهای ایزو مربوط به رضایت مشتری است که راه کارها و دستورالعمل های مربوط به رضایتمندی مشتریان را تدوین می کند.

مدیریت ریسک و ارزیابی ریسک در محل کار چگونه است؟, 5 نوع ارزیابی ریسک

مدیریت ریسک و ارزیابی ریسک در محل کار چگونه است؟

ارزیابی ریسک در محل کار یک الزام قانونی است. اما به کدام نوع نیاز دارید؟ در این مقاله به 5 نوع مختلف ارزیابی ریسک در سلامت و ایمنی محل کار نگاه می کنیم. و چه زمانی و چرا ممکن است از هر کدام استفاده کنید. از جمله ارزیابی ریسک کیفی، کمی، عمومی، سایت خاص و پویا.

مدیریت ریسک فناوری اطلاعات چیست؟, شرح در مقاله

مدیریت ریسک فناوری اطلاعات چیست؟

مدیریت ریسک فناوری اطلاعات شامل سیاست‌ ها، رویه‌ ها و ابزارهایی برای شناسایی و ارزیابی تهدیدها و آسیب‌ پذیری‌ های بالقوه در زیر ساخت فناوری اطلاعات است.

اخذ گواهینامه ایزو 9202, شرح در مقاله

اخذ گواهینامه ایزو 9202

استاندارد ایزو 9202 طیفی از ظرافت آلیاژهای گرانبها (به استثنای لحیم کاری) را برای استفاده در زمینه جواهرات توصیف می کند. این سند توسط سازمان ISO در سال 1991 میلادی تدیون شده و تا بحال دارای دو بار ویرایش در سال های 2014 میلادی و 2019 میلادی شده است.

امنیت سایبری چیست؟, شرح در مقاله

امنیت سایبری چیست؟

امنیت سایبری چیست؟, امنیت سایبری بر محافظت از ماشین های کامپیوتری که دارای سیستم عامل هستند، و الکترونیکی که قابل برنامه ریزی می باشند، در برابر دسترسی غیرمجاز یا آسیب ‌دیدگی یا غیرقابل دسترس شدن تاکید دارد. امنیت اطلاعات مقوله وسیع تری است که از تمامی دارایی های اطلاعاتی چه به صورت چاپی و چه دیجیتال محافظت می کند.

Call Now Button