دسته ها

آخرین مطالب

گواهینامه ایزو موسسات گردشگری

گواهینامه ایزو موسسات گردشگری

گواهینامه ایزو موسسات گردشگری، جهانگردی چیست؟ موسسات گردشگری باید چه گواهینامه ایزو یی دریافت کنند. لیست استاندارد ایزو مربوط به موسسات گردشگری و یا جهانگردی توسط این مقاله مکتوب می گردد. بنابراین شما می توانید با مطالعه مقاله “گواهینامه ایزو موسسات گردشگری، جهانگردی” اهداف خود جهت دریافت گواهینامه ایزو را پیگیری کنید. احتمالاً موضوعی که برای شما خیلی مهم است اینکه “شرکت ها و موسسات گردشگری چه گواهینامه ایزو یی می توانند دریافت کنند؟”.

دریافت گواهینامه صلاحیت ایمنی اداره کار

دریافت گواهینامه صلاحیت ایمنی اداره کار

دریافت گواهینامه صلاحیت ایمنی اداره کار همچنین مدارک لازم جهت دریافت گواهینامه صلاحیت ایمنی اداره کار ممکن است جزو چالش های شما هم باشد. اینکه برای دریافت گواهینامه صلاحیت ایمنی اداره کار به چه مدارکی نیاز دارید و چقدر زمان دارید تا اینکه این گواهینامه را دریافت و ارائه دهید. ما از طریق مقاله فوق به شرایط دریافت گواهینامه صلاحیت ایمنی اداره کار و مدارکی که باید دااشته باشید، می پردازیم.

MIS مخفف چیست

MIS مخفف چیست، گواهینامه MIS

گواهینامه MIS، MIS مخفف چیست؟ آیا استاندارد MIS استاندارد ISO است؟ استاندارد MIS مخفف چیست؟ آیا برای ارتقاء رتبه انفورماتیک نیاز به ارائه گواهینامه MIS است؟ مستندات استاندارد MIS چیست؟ چطور می توانم گواهینامه MIS معتبر دریافت کنم؟

چرا استاندارد HSE مهم است

چرا استاندارد HSE مهم است

چرا استاندارد HSE مهم است ؟ ممکن است شما بخواهید تحقیق کنید که چرا استاندارد HSE-MS مهم است یا اینکه چرا باید الزامات استاندارد HSE-MS در شرکت پیاده سازی کنیم؟
پیاده سازی الزامات استاندارد HSE-MS می تواند مزایای بسیاری برای شما داشته باشد. شما می توانید برای مطالعه مزایای HSE-MS به مقاله “10 مزیت سیستم های مدیریت HSE-MS” مراجعه کنید.

گواهینامه ایزو مورد نیاز شرکت های کامپیوتری

گواهینامه ایزو مورد نیاز شرکت های کامپیوتری

گواهینامه ایزو مورد نیاز شرکت های کامپیوتری و ارائه دهندگان خدمات شبکه و IT چیست؟ شرکت هایی که در حوزه خدمات کامپیوتر و شبکه فعالیت می کنند برای ورود به مناقصات نیاز به چه گواهینامه هایی دارند؟ گواهینامه ایزو مورد نیاز شرکت های کامپیوتری برای ارتقاء رتبه انفورماتیک چیست؟ گواهینامه ایزو مورد نیاز شرکت های کامپیوتری برای اخذ گواهینامه افتا چیست؟

دستورالعمل EC-2000-14 مربوط به انتشار نویز

دستورالعمل EC/2000/14 مربوط به انتشار نویز

دستورالعمل EC/2000/14 مربوط به انتشار نویز در محیط توسط تجهیزات برای استفاده در خارج از منزل می باشد. از 1 ژانویه 2002، ماشین آلات و تجهیزات مورد استفاده در خارج از منزل مشمول دستورالعمل EC/2000/14 مربوط به انتشار نویز در محیط توسط تجهیزات برای استفاده در خارج از منزل بوده است. هدف این دستورالعمل ارائه محصولات کم صدا به بازار است.

مدارک لازم جهت اخذ گواهینامه انفورماتیک

مدارک لازم جهت اخذ گواهینامه انفورماتیک

مدارک لازم جهت اخذ گواهینامه انفورماتیک چیست و چگونه می توانیم رتبه انفورماتیک خود را ارتقاء دهیم. اینکه چه مدارکی برای دریافت گواهینامه رتبه انفورماتیک نیاز دارید پرسش مدیران سازمان شما هم ممکن است باشد. ما می دانیم شما سوالات بیشماری جهت اخذ رتبه انفورماتیک و شرایط ارتقاء رتبه بندی انفورماتیک دارید.

ایزو 20000 چیست

ایزو 20000 چیست

ایزو 20000 چیست؟ این سند به منظور تعیین الزامات ایجاد، پیاده سازی، نگهداری و بهبود مستمر یک سیستم مدیریت خدمات (SMS) تهیه شده است. یک پیامک از مدیریت چرخه عمر خدمات، از جمله برنامه ریزی، طراحی، انتقال، تحویل و بهبود خدمات پشتیبانی می کند که الزامات مورد توافق را برآورده می کند و ارزشی را برای مشتریان، کاربران و سازمان ارائه دهنده خدمات ارائه می دهد.

صدور گواهینامه ISO

صدور گواهینامه ISO

صدور گواهینامه ISO توسط مراجعی انجام می شود که توسط نهادهای اعتبار دهنده مجوز صدور گواهینامه ISO را دریافت کرده باشند. نکته مهمی که متقاضیان اخذ گواهی نامه ایزو باید توجه داشته باشند اینکه، فقط گواهینامه ایزو تحت اعتبار IAF گواهینامه ایزو اصل یا معتبر می باشد.

مراحل پیاده سازی ایزو 17025

پیاده سازی ایزو 17025

مراحل پیاده سازی ایزو 17025، ممکن است شما بخواهید برای آزمایشگاه سازمان خود اقدام به اخذ گواهینامه ایزو 17025 نمایید. برای اخذ گواهینامه ISO 17025:2017 احتمالاً سوالات بیشماری برای شما به وجود می آید.
“چگونه می توانید گواهینامه ایزو 17025 دریافت کنید؟”، “چه اقداماتی برای دریافت گواهی نامه ایزو 17025 باید انجام شود؟”، “پیاده سازی ایزو 17025 چقدر برای من هزینه دارد؟”، “فرآیند پیاده سازی ایزو 17025 چقدر زمان بر است؟”، پاسخ به هر یک از این سوالات احتمالاً یک مقاله مجزا نیاز دارد.

Call Now Button