دسته ها

آخرین مطالب

حالت شکست و تجزیه و تحلیل اثرات چیست؟ (FMEA): 20 دقیقه مطالعه

حالت شکست و تجزیه و تحلیل اثرات چیست؟ (FMEA): 20 دقیقه

حالت شکست و تجزیه و تحلیل اثرات چیست؟ حالت شکست و تجزیه و تحلیل اثرات “Failure Mode and Effects Analysis” که اختصاراً (FMEA) نامیده می شود، یک رویکرد سیستماتیک با هدف شناسایی سناریوهای شکست احتمالی در فرآیندهای طراحی، تولید، یا مونتاژ یک محصول یا خدمات است.

گرفتن مدرک HSE از اداره کار – 12 روزه

گرفتن مدرک HSE از اداره کار – 12 روزه

گرفتن مدرک HSE از اداره کار یکی از مهمترین نیازهای شرکت های پیمانکاری جهت حضور در مناقصات کارفرمایی است. با توجه به دستورالعمل اخذ گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران

APQP مخفف چیست؟ - برنامه ریزی برای پیشرفت کیفیت محصول

APQP مخفف چیست؟ – برنامه ریزی برای پیشرفت کیفیت محصول

APQP برنامه ریزی کیفیت پیشرفته محصول چیست؟ – Advanced Product Quality Planning مخفف عبارت APQP یعنی برنامه پیشرفته کیفیت محصول است که به دنبال فرآیندی برای اجرا و حفظ کیفیت محصولات تولید شده در خط تولید و جلوگیری از ضایعات است.

استاندارد ایزو 16528 چیست؟ - استاندارد اصلی مخازن تحت فشار

استاندارد ایزو 16528 چیست؟ – استاندارد اصلی مخازن تحت فشار

استاندارد بین المللی ساخت مخازن تحت فشار و بویلرها، استاندارد ایزو 16528 می باشد. ایزو 16528 ضوابط و فرآیند ثبت دیگ بخار و مخازن تحت فشار کدها و استانداردها را برای ارتقای شناخت بین المللی، حمایت از ایمنی و تسهیل تجارت مشخص می کند.

استاندارد ایزو 1167 چیست؟

استاندارد ایزو 1167 چیست؟ – تعیین مقاومت در برابر فشار و دما

استاندارد ISO 1167 چیست؟ ISO 1167-1:2006 یک روش آزمایش کلی را برای تعیین مقاومت در برابر فشار هیدرواستاتیک داخلی در دمای معین لوله های ترموپلاستیک، اتصالات و سیستم های لوله کشی برای انتقال سیالات مشخص می کند. این روش آزمایش‌های آب در آب، آب در هوا و آب در مایع را در خود جای می‌دهد.

استانداردهای تولید لوله پلی اتیلن چیست؟ 3 استاندارد مهم و مرتبط

استانداردهای تولید لوله پلی اتیلن چیست؟ 3 استاندارد مهم

استانداردهای تولید لوله پلی اتیلن شامل لیست استانداردهای ملی همانند ISIRI 12440، استاندارد بین المللی ایزو شامل ایزو 9001، ایزو 14001، ایزو 24033، ایزو 14236، استانداردهای اتحادیه اروپا شامل EN 1555، EN 921 و دیگر استانداردهای بین المللی است که توسط این مقاله به آن پرداخته می شود.

ایزو 14298 چیست؟ - گواهینامه مدیریت فرآیندهای چاپ امنیتی

ایزو 14298 چیست؟ – گواهینامه مدیریت فرآیندهای چاپ امنیتی

استاندارد ISO 14298 الزامات یک سیستم مدیریت چاپ امنیتی را برای چاپگرهای امنیتی مشخص می کند. این سند حداقل مجموعه ای از الزامات سیستم مدیریت چاپ امنیتی را مشخص می کند. سازمان ها اطمینان حاصل می کنند که الزامات امنیتی مشتری مطابق با شرایط مناسب برآورده می شود، مشروط بر اینکه این موارد با الزامات این سند در تضاد نباشد.

Call Now Button